FDA настійно закликає мами, щоб бути тим, ким повинні прийняти ліки за рецептами приєднатися до вагітності реєстру

Близько 6 мільйонів жінок завагітніти в США щороку. Середня мами-к-бути використовує 4:57 відпускаються за рецептом ліків під час вагітності. Хоча потенційний вплив рецепт ліків від майбутньої дитини завжди заклопотаність, багато хто очікував жінки повинні продовжувати приймати необхідні ліки для умов, таких як діабет, рак, мігрені, астми або ВІЛ / СНІД протягом всієї вагітності. Інші мами мимоволі викрити їх розвиваються ембріонів відпускаються за рецептом ліків, перш ніж вони усвідомлюють, що вони вагітні – близько половини вагітностей у США є незапланованими.

Питання ускладнюється відсутністю інформації про вплив багатьох лікарських препаратів на розвиток плоду або грудного вигодовування дитини. У спробі додати в інформаційну базу, FDA заохочує вагітних і годуючих жінок для участі в дослідженнях вагітність реєстрації. Ці дослідження збирають і зберігають дані про вплив рецептом ліки на вагітних і годуючих жінок і їхніх дітей, з метою виявлення та управління ризиками. “Мета FDA в тому, щоб мати дані про використання лікарських засобів під час вагітності для всіх ліків, які використовуються жінками дітородного віку”, говорить доктор Карен Feibus, фахівець в області материнського здоров’я. Ця інформація дозволить вагітним і годуючим жінкам, щоб зробити усвідомлений вибір щодо використання лікарських препаратів.

FDA відкликання заявок на нові ліки за рецептами і вирішує, якщо виробник слід вимагати, щоб створити вагітності Regis ¬ спробувати, якщо вони будуть затверджені. У деяких випадках виробники ліків чи медичних працівників створені реєстри активно. Реєстри збору інформації про лікування різних загальних захворювань і станів, де, їдучи стан здоров’я необробленої під час вагітності може представляти більший ризик для матері і майбутньої дитини, ніж приймати ліки – наприклад, жінок з епілепсією слід продовжувати приймати ліки, а захоплення ніж ризик епілептичного нападу. Жінки, що залучені до реєстрів не приймають ніяких експериментальних ліків, або будь-які ліки за рецептами вони зазвичай не приймати.

Жінки, що приймають ліки за рецептами під час вагітності або годування груддю може зв’язатися з виробником наркотиків, їх лікар або фармацевт брати участь в реєстрі. Як правило, вони забезпечують реєстр з демографічну інформацію (вік, вага, захворювання, географічне положення і т.д.), інформація про тип ліків, які вони роблять, і будь-який вплив на себе або своїх дітей.

Бостон штату Массачусетс в даний час документування використання більше 30 ліків рецепта у вагітних і годуючих жінок. Епілепсія фонд закликає жінок до роботи в іншому великому реєстрі – Antiepileptic Північної Америки реєстр вагітності препарат, який вивчення ефектів поширених препаратів, таких як протисудомні Lamictal (ламотриджин) і Lamictal XR. Один з відомих Lamictal побічні ефекти, які можуть вплинути на вагітних жінок є зниження рівня організму фолієвої кислоти. Як фолієва кислота, як відомо, щоб зменшити ризик вроджених дефектів, лікарі радять, що вагітні жінки, які приймають захоплення ліки також приймати фолієвої кислоти.