Prepaid Legal Services афера ці хлопці дійсно добре

Багато людей висловили стурбованість з приводу планів Prepaid Legal які завоювали популярність, і як вони можуть бути і шахраїв. Ці передплачені юридичні послуги шахраїв потрапили у прихильності більше 1 с половиною мільйонів сімей в Канаді та США Це шахрайство також дозволило людям, які скористалися передоплачені юридичні бізнес-послуг планує стати досить багатим теж.

Афера, яка торгує передоплачені юридичні служби отримала свій початок в Америці назад в десятиліття 70-х років і його засновник сказав, що це допоможе адвокатам так само медичне страхування допомогли лікарі. Ця афера була не нова для суспільства, хоча, тому менш складні версії, яка, як говорили, вплив останніх одного, був у моді ще в 1930-х роках у Європі.

Давайте пробою передоплачені юридичні афери тут

Prepaid Legal Споживчі шахрайське-організацій, які пропонують передоплачені юридичні плани отримали людей платити понад $ 1,25 на день, з обіцянкою, що вони будуть отримувати правову захист правових проблем, які можуть мати місце, але ще не відбулися. Так насправді, людина або їх сім’я ніколи не доведеться використовувати свої передоплачені юридичні плану.

Це передоплачені юридичні послуги плані схожий на захист, забезпечуваний автомобіля і компанії страхування житла. Але так, що передоплачені правової захисту не для більш відчутною пункт, як автомобіль або будинок, що робить весь передоплачені юридичні афера більш scammy. Хто дбає про захист законних прав самих та їхні сім’ї, якщо вони ніколи не були або ніколи не буде жертвою, як споживача, бути пред’явлений позов, або потрібні фахівці для розгляду важливих документів.

Prepaid Legal Services прокурора шахраїв Люди дійсно всмоктується в шахрайство, тому що передоплачені юридичні послуги вдається забезпечити таланти знають і добре відомі адвокату по всій території США і Канади, щоб йти разом з “захисту законних прав» річ.

Перебуваючи в цій афері передоплачені юридичні служби може коштувати ці адвокати їх ліцензії ще вони все ще грають разом з нею. Вони дійсно шинку його, пропонуючи передоплачені юридичні послуги членам необмежені телефонні консультації, документ іспитів, і може звернутися до суду з афера клієнтів. Але Prepaid Legal Services отримав скарги, оскільки п’ять кварталів на день, які зберігають юридичні фірми протягом місяця не включає в себе представництва у вбивстві-облом.

Prepaid Legal зі шахрайське-One Prepaid Legal Services афера стала настільки розумно, що вони навіть обдурити федерального уряду. Їм вдалося переконати чиновників з цінних паперів і бірж, щоб дозволити їм продавати акції на відкритому ринку і дозволити їм бути торгуються на Нью-Йоркській фондовій біржі. Людина, ці передоплачені юридичні аферисти дуже, дуже добре.

Лінія Bottome тут людей, що передоплачені правових послуг не продають шахраїв. Вони продають спосіб для сімей відчувати себе захищеним, коли мова йде про законні права. Точно так само людина не може перейти дорогу і знати, якщо щось несподіване станеться чи ні, те ж саме можна сказати і про правову допомогу. Ви ніколи не знаєте, коли вам потрапити в аварію авто або коли ваш house’ll загорітися, але ви як і раніше платити за захист. Це спосіб ведення бізнесу можна назвати афера теж, тому що ви платите за те, що ви сподіваюся, ніколи не використовувати. Страхування життя є єдино вірна річ, бо смерть трапиться з усіма.